Условия гарантийного ремонта и обслуживания энурезного / мочевого будильника DryNights

Гарантійні зобов’язання виробника

Шановний Покупцю!
Вітаємо Вас з придбанням приладу торговельної марки DryNights, який був розроблений та виготовлений у відповідності до найвищих стандартів якості, та дякуємо Вам за те, що Ви обрали саме цей прилад.

Придбаний Вами прилад призначено для експлуатації (використання) виключно в побутових (домашніх) умовах, відповідно до інструкції з експлуатації.

Гарантійний термін експлуатації приладу 12 місяців.

Протягом гарантійного терміну експлуатації, споживач має право на безоплатне технічне обслуговування товару, а у разі виявлення недоліків (відхилення від вимог нормативних документів) — на безоплатний ремонт чи заміну товару або повернення його вартості згідно з вимогами Закону України «Про захист прав споживачів» та Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 506.

У разі коли протягом гарантійного терміну товар експлуатувався з порушенням правил або споживач не виконував рекомендацій підприємства, що виконує роботи з гарантійного обслуговування товару, ремонт провадиться за рахунок споживача.

Термін служби (придатності) товару 5 років. Виробник (постачальник) гарантує можливість використання товару за призначенням протягом терміну служби (за умови проведення у разі потреби післягарантійного технічного обслуговування або ремонту за рахунок споживача). Термін служби (придатності) товару припиняється у разі:
— внесення у конструкцію товару змін та здійснення доробок, а також використання вузлів, деталей, комплектуючих виробів, не передбачених нормативними документами;
— використання не за призначенням;
— пошкодження споживачем;
— порушення споживачем правил експлуатації товару.

DryNights. Энурезный будильник №1 в Украине!